צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משלוח חינם עד הבית מעל 350₪

תקנון הזמנות

א. ברוכים הבאים לאתר yofiplus.co.il הרכישה באתר הינה בהתאם לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל הרוכש באתר זה מצהיר שקרא והבין את הכתוב בתקנון. אופן הרכישה באתר יהיה בהתאם לסעיפי התקנון הכתובים להלן.
ב. הנהלת יופי פלוס שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי.

2. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בר תוקף. לאחר ביצוע ההזמנה תקבל לחשבון הדואר האלקטרוני שלך הודעה על קליטת פרטי הזמנתך. אין באישור זה בלבד לחייב את האתר yofiplus.co.il לספק לך את המוצרים. רק לאחר סיום בדיקת פרטי כרטיס האשראי מול חברת האשראי שלך וקבלת אישור מחברת האשראי ההזמנה תטופל ויווצר קשר בין נציג yofiplus.co.il ללקוח לסגירת פרטי ההזמנה.

3.הקפידו על מילוי פרטים מדויקים. בהתאם לכמות הפריטים בהזמנה, המיקום הגיאוגרפי של המזמין והקומה בה המזמין גר.


4. מועד האספקה לערים ולמקומות מרכזיים הינו 7 ימי עסקים (ימים א-ה לא כולל שבתות וחגים) באמצעות שליח/דואר ישראל (למעט זמני אספקה מיוחדים המפורסמים בסמוך לחגים).

איסוף עצמי – הלקוח יוכל להגיע בצורה עצמאית למרכז המכירות של yofiplus.co.il ברח’ בן יהודה בירושלים בתיאום מראש ובהתאם לתנאי האספקה בהזמנה ולאסוף את הפריטים!

5. ביטול עסקה על פי תנאי חוק הצרכנות בישראל. עד 14 יום מביצוע הזמנה בתוספת דמי ביטול של 5% או 100 ₪, הנמוך מבינהם.
התמונות המוצגות באתר משקפות את המוצר הנרכש ולקוחות מתוך קטלוג המוצרים של yofiplus.co.il . לעיתים בשל זוויות צילום המוצר המוצר, גוון הצבע של המוצר עלול להיות שונה.

6.האחריות הניתנת על מוצרים הנרכשים באתר הינה אחריות יבואן.

7.משלוח המוצרים הינו לכל רחבי הארץ .

8. צוות אתר yofiplus.co.il עומדים לרשותך בכל שאלה בכל עת.

9. הנהלת יופי פלוס נמצאת ברח’ בן יהודה בירושלים.

10. סודיות ופרטיות:
10.1 yofiplus.co.il לא תעביר את פרטים מזהים אודותיכם לצד ג'י, למעט לחברות המציעות, לחברות כרטיסי אשראי, ולכל ערכאה שיפוטית ולמעט במקרים הבאים:
10.1.2. אם קיימת חובה שבדין להעביר את המידע אודותיכם לאחר.
10.1.3. לשם גביית כספים המגיעים מכם בגין רכישת מוצר באתר  yofiplus.co.il.
10.1.4. בעניין מתן תעודת אחריות או קבלת שירות למוצר או לצורך אספקת המוצר.
10.1.5. אם הפרת את תנאי הסכם עם yofiplus.co.il
10.1.6. בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין yofiplus.co.il (לפי הגדרת החוק).
10.1.7. אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע yofiplus.co.il או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות (לפי הגדרת החוק).
10.1.8. אם עשית באתר שימוש לביצוע מעשה או מחדל בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה(לפי הגדרת החוק).
10.1.9. הפרטים אשר נמסרים בעת הגשת הצעה ו/או בעת רישום לאתר ו/או בעת ביצוע רכישת מוצר, כולם או חלקם, ישמרו במאגרי המידע של yofiplus.co.il ובמאגרי המידע של החברות המציעות (מלבד פרטי כרטיס אשראי).
10.2. yofiplus.co.il שומר לעצמו את הזכות לאסוף בעת הימצאותך באתר, מידע אודות הרגלי הקניה שלך, מוצרים שרכשת, מוצרים בהם הבעת עניין, עמודים שצפית בהם, הצעות שעניינו אותך, וכל מידע אחר, לרבות בדרך של שימוש ב- COOKIES.
10.3. המידע האמור בסעיף 10.2 לעיל ישמש את yofiplus.co.il בכניסותיך הבאות לאתר וכן יאפשר ל yofiplus.co.il להציע לך הצעות ומבצעים ממוקדים.
10.4. yofiplus.co.il רשאי להשתמש בפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותיך בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי.
10.5 yofiplus.co.il יהיה רשאי למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים אליך אישית או מזהים אותך באופן אישי.
10.6. לא חלה עליך חובה חוקית למסור המידע האמור לעיל, אך מסירת הפרטים ו/או אישור התקנון מהווה הסכמה מצדך לכל השימושים הקבועים בתקנון זה בקשר עם המידע ולהעברתו לצדדים שלישיים בהתאם להוראות תקנון זה.
10.7. yofiplus.co.il מתחייב לעשות, כמיטב יכולתו, באמצעים העומדים לרשותו, על מנת לשמור על סודיות פרטי המשתתפים במכירה ולאבטח את המידע הנשמר באתר yofiplus.co.il. עם זאת, מאחר שמדובר בסביבה מקוונת אין באפשרות yofiplus.co.il להבטיח באופן מוחלט מניעת חדירות למחשביו או חשיפת המידע האגור בהם. ככל ובמידה ויעלה בידי צד שלישי לחדור למידע השמור-לרבות מידע שנאגר אודות מציעים-או להשתמש בו לרעה ,הנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי yofiplus.co.il ו/או מי מטעמו.

מדיניות החזרה:

1. באריזתו המקורית בלבד. כולל חשבונית מקור.

2. במידה והפריט שולם בכרטיס אשראי בניקוי 5%.

3. ניתן להחזיר עד 14 ימי עסקים ע"פ חוק הגנת הצרכן.

4. במידה והמוצר במבצע – החזרה עד 4 ימי עסקים.

נשמח לשרת אותך בכל עת!