צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משלוח חינם ברכישה מעל 350 ש"ח

שמפו לנטרול כתום - כך תדגישי את הבלונד בשיער

צבע שיער בלונדיני הוא אחד הצבעים המבוקשים ביותר. אין ספק שצבע שיער בלונד או פלטינה בולטים מיד בשטח, יוצרים ברק ובהירות ולכן נשים ובנות רבות בוחרות לצבוע את שיערן בצבעי בלונד בגוונים שונים, מבלונד מעט כהה יותר ועד פלטינה על גבול הלבן.

שמפו לנטרול כתוםצבע שיער בלונדיני הוא אחד הצבעים המבוקשים ביותר. אין ספק שצבע שיער בלונד או פלטינה בולטים מיד בשטח, יוצרים ברק ובהירות ולכן נשים ובנות רבות בוחרות לצבוע את שיערן בצבעי בלונד בגוונים שונים, מבלונד מעט כהה יותר ועד פלטינה על גבול הלבן.

לאחר תקופה של צביעה בבלונד משתלטים פעמים רבות פיגמנטים לא רצויים שיוצרים צבע צהוב או כתום. הדרך לנטרל אותם היא בעזרת שמפו לנטרול כתום או צהוב, שמפו ייחודי שמנטרל את אותו פיגמנט ומחזיר את צבע השיער המבריק והזוהר.


איך פועל שמפו לנטרול כתום?


כפי שציינו, הגורם שמביא לכך שגווני כתום או צהוב לא רצויים נדבקים בשיער הם פיגמנטים של גוונים אלה. שמפו לנטרול כתום הוא בעל צבע סגול וכולל פיגמנטים כחולים או סגולים שמנטרלים את הצבע הכתום/ צהוב. סגול הוא צבע שמנטרל כתום או צהוב ממש כפי שמים קרים מנטרלים מים חמים ומתקבלים מים פושרים. "המים הפושרים" הם בעצם המצב ממנו התחלתן: צבע בלונד בלי שום פיגמנטים- לא כתומים ולא כחולים. חפיפה במשך תקופה עם שמפו כזה תגרום לכך שאותם צבעי כתום דוהים ונעלמים ואילו הצבע הבלונד המקורי חוזר לבלוט ולהיות בהיר, מבריק וזוהר כמו שחלמת.


שמפו מנטרל כתום מגווני שיער נוספים


הפיגמנט הכתום צץ לא רק בשיער צבוע בלונד אלא גם בשיער צבוע בצבע אפרפר, כסוף וגם בשיער שיבה טבעי שאינו צבוע. שמפו לנטרול כתום עושה מצוין את העבודה גם בגווני שיער אלה ולא רק בבלונד בגוונים שונים או פלטינה.


לקנות את השמפו רק במקום מקצועי ורציני


שמפו לנטרול כתום הוא לא עוד שמפו שאתם מוצאים על מדפי הסופר ב- 20 ₪. כאן צריך להשקיע יותר בבחירת שמפו איכותי וטוב שלא רק יעשה את העבודה כמו שצריך אלא ישמור על בריאות השיער. חשוב לבדוק שאינו מכיל כימיקלים לא בריאים לשיער. לכן, שמפו כזה קנו בחנות העוסקת כולה בבריאות ויופי השיער. אנחנו ביופי פלוס בעלי ניסיון וידע רב בטיפוח השיער ונשמח לייעץ לכם בבחירת השמפו המתאים לנטרול הכתום ובכלל בבחירת מוצרי טיפוח לשיער שייטיבו עם השיער שלכם.