×

שמפו לאחר החלקה – לשמור על השיער וההחלקה

למוצרי שמפו לשיער לחצו כאן >

 

שמפו לאחר החלקה הוא סוג ייחודי של שמפו שנועד לשמור על השיער לאחר ההחלקה, לשמר את הצורה שלו ולמנוע ממנו מלחזור למרקם ולצורה הטבעיים שלו, בעיקר כשמדובר בבעלי שיער מתולתל. אלה עלולים להיתקל בבעיות לא צפויות, גם לאחר החלקה, אם הם משתמשים בשמפו הלא נכון, בזמן הלא נכון. איזה סוגים של שמפו מתאימים לשיער לאחר החלקה? כמה זמן מחזיק טיפול בשמפו המסייע לשמירה על ההחלקה? אילו מוצרים נוספים תורמים לשמירה על שיער חלק ויפה?

שמפו לאחר החלקה – סוגים של שמפו והמאפיינים שלהם

פעולת ההחלקה היא פעולה ייחודית, המתבצעת באמצעות מכשור וחומרים המאפשרים טיפול בשיער מתולתל ומקורזל והחלקה שלו. אף שההחלקה יכולה להחזיק מעמד לאורך זמן, יש לה שתי בעיות עיקריות: האחת – שימוש בשמפו ובחומרים לא מתאימים, עלול לפגוע בפעולת ההחלקה ולזרז את תהליך חזרת השיער למצבו הטבעי, המתולתל או המסולסל. בעיה נוספת היא שהשיער החדש שצומח, הוא בעל מרקם זהה לשיער בצורה המקורית שלו, מה שמצריך חידוש ההחלקה מדי פעם בפעם. באשר לגרם השני, לא ניתן לעשות הרבה, למעט חידוש הפעולה מדי פעם. אבל בנושא שמפו לאחר החלקה – ניתן גם ניתן למצוא פתרון.

בדרך כלל, השמפו הבעייתי מבחינת השיער החלק, הוא שמפו המכיל מלחים. השמפו הזה פוגע בשיער, שגם כך עבר תהליך לא פשוט, ועלול לגרום לו לחזור, באופן חלקי או מלא, לצורתו המקורית, בדיוק הצורה והמרקם שגרמו לך לעשות את ההחלקה מלכתחילה.

השמפו, הטיפול ולכמה זמן הוא מספיק

השמפו הרצוי, לפיכך, לשימוש לאחר החלקה הוא שמפו שאין בו מלחים ושהוא עשיר בקרטין. יחד עם השמפו, מומלץ להשתמש גם במרכך ובמסכה דומים בעלי אותם המאפיינים. הטיפול באמצעות שמפו לאחר החלקה כאמור, צריך להתבצע מדי כמה ימים. זאת, במטרה לשמור על ההחלקה ולמנוע תהליכים טבעיים של חזרה למצבו המקורי. מדי פעם, יש לחדש את פעולת ההחלקה גם על השיער החדש שצומח.

אנשי המקצוע האיכותיים של יופי פלוס, מוצרי שיער מקצועיים, מתמחים בהתאמת מוצרי שיער איכותיים, כאשר שמפו לאחר החלקה נמנה עם המוצרים הללו. כדאי ליצור קשר כעת והמומחים שלנו יתאימו עבורך את המוצרים הטובים והמתאימים ביותר לטיפוח השיער ושמירה על המראה הרענן שלו.

 

שמפו לאחר החלקה