צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משלוח חינם ברכישה מעל 350 ש"ח

צבע אפור לשיער - דוריאנה גריי

אנחנו כבר רגילים לכך שהשיער שלנו משמש שפן ניסיונות למכתיבי טרנדים מובילים. בלונד-חוף ים, גוונים, אומברה ועכשיו, גם צבע אפור לשיער. צבע אפור לשיער הפך ללהיט החדש, והוא כובש ראש אחר ראש, בין אם בצבע ובין אם בצבע המחזיק מעמד מספר חפיפות.

צבע אפור לשיעראנחנו כבר רגילים לכך שהשיער שלנו משמש שפן ניסיונות למכתיבי טרנדים מובילים. בלונד-חוף ים, גוונים, אומברה ועכשיו, גם צבע אפור לשיער. כן, שמעתן נכון, אם עדיין לא הכרתן את הטרנד הזה - בניגוד לאמהותינו, שמיהרו לצבוע כל שמץ ובדל שערה לבנה, צבע אפור לשיער הפך ללהיט החדש, והוא כובש ראש אחר ראש, בין אם בצבע ובין אם בצבע המחזיק מעמד מספר חפיפות. חנויות טיפוח כמו יופי פלוס, למשל, כבר מציעות מספר מוצרים שמסייעים לך לבצע את השינוי האופנתי הזה.

 

צבע אפור לשיער - מה הוא באמת אומר עליך?

אם היית שואלת את סבתך מה פירושו של שיער אפור, סביר להניח שהיית מקבלת את התשובה "זיקנה". אבל כיום, שיער אפור מצטרף לקשת הצבעים המובילה בראש הטרנדים האופנתיים בעולם, כשהוא משדר דווקא את ההיפך - נעורים, עדכניות, חדשניות, אופנתיות, ובעיקר - הצהרה אופנתית ייחודית משל עצמך. יחד עם זאת, משעשע לגלות, כי באותה חנות למוצרי טיפוח לשיער, ניתן למצוא את הצבע האפור לשיער המיועד לצעירות האופנתיות, ומדף לידו, את כל צבעי הקשת לשיער, המיועדים לנשים המבוגרות יותר, אשר בעזרתם, הן מסתירות את השיבה שזרקה בשערן.

 

ומה בנוגע לגברים?

עד לפני שנים לא רבות, פוליטיקאים צעירים (גברים, ברור), נהגו לצבוע את צדעיהם באפור, על מנת להשיג מראה בוגר, מכובד ורציני יותר שכונה "מלח ופלפל". כיום, כשהטרנד הוא לעשות מה שבראש שלך (תרתי משמע), סביר להניח שגברים צעירים כבר אינם מתאמצים לשוות לעצמם את המראה הבוגר והרציני יותר אלא הולכים על לוק שונה לגמרי, עדכני הרבה יותר.

בשורה התחתונה, צבע אפור לשיער הוא יופי של טרנד, שעתיד לבלות על ראשנו עד להפצעתו של הטרנד הסוחף הבא. זה לא "טוב" או "רע", לצבוע את השיער ואם זה מאפשר לך להצהיר על הייחודיות שלך, בין אם בצביעת פס או בצביעת ראש מלא, לכי על זה, פרגני לעצמך באפור, כי ממילא לכשתלביני, תצטרכי לצבוע את השיער בצבעים קצת פחות אופנתיים.

האמירה של הצבע

בעת האחרונה מתרבים הגברים והנשים הנוטים לצבוע את השיער באפור, או להוסיף צבע אפור לשיער באמצעות יצירת גוונים ובשטות אחרות. מה המטרה של הוספת הצבע האפור לשיער? כיצד מתבצעת ההוספה כאמור? היכן ניתן להשיג תכשירים איכותיים לטיפול בשיער ולשמירה על הרעננות והברק שלו?

צבע אפור לשיער - למי זה נחוץ ולמה

כאמור, הולך וגדל מספר הגברים והנשים המבקשים להשוות לשיער שלהם, כולו או חלקו, גוון אפור. ישנן כמה מטרות מאחורי הטרנד החדש, שגם עובדים בדרגים ניהוליים בכיר נחשפו לו. המטרה הראשונה היא הפשוטה והברורה ביותר – אסתטיקה. בשנים האחרונות הפך הצבע האפור לצבע מקובל, ולאו דווקא בקרב האוכלוסייה המבוגרת דווקא. ברחובות, בקניונים ובכל מקום כמעט, ניתן לראות צבע אפור לשיער במלוא תפארתו. בגוון הזה יפה לא פחות מכל גוון אחר, בתנאי שהוא מותאם למי שנושא אותו.

המטרה השנייה היא מוצנעת יותר, והיא נפוצה בעיקר בקרב מנהלים, בעיקר בחברות פרטיות אבל לא בהכרח. מנהלים ומנהלות מנסים לשוות לעצמם גוון שיער המצביע על בגרות ורצינות. הגוון האפור עושה את העבודה בצורה הטובה ביותר, והתוצאות גורמות גם למנהלים צעירים שאין קשר בין השיער שלהם לאפרוריות, להוסיף גוונים של צבע אפור לשיער שלהם. והתוצאה, במקרים שהתוספת בוצעה בשום שכל, היא אכן חיובית ומכובדת.

שיער לבן, צבע אפור ומה שביניהם

בנוסף למטרות כאמור לעיל בהוספת צבע אפור לשיער, ישנה מטרה נוספת, והיא להעלים שיער שחלק ממנו מלבין במהירות. ואולם רבים חושבים שצביעת השיער בצבעים כהים עלולה להיראות לא טבעית. בנוסף, גברים ונשים שאצלם השיער מלבין במהירות, מוצאים את עצמם במרדף אחרי הצבע, שהוא סיזיפי ולא נגמר לעולם. הפתרון הוא, במקרים כאלה, צביעה של השיער, כולו או חלקו, באפור.

הוספת צבע אפור מתבצעת בעזרת תכשירים ייחודים וסוגים ספציפיים של צבע לשיער. ככל שהחלק הצבוע השיער הוא גדול יותר, כך יש לתת תשומת לב רבה יותר למכלול הטיפולים ההופך, בסיכומו של עניין, את הצבע לאפור.

המקצוענים של יופי פלוס, מוצרי שיער מקצועיים, מתמחים בטיפוח השיער על כל היבטיו, כולל הוספת צבע אפור לשיער ושיפור המראה שלו. כדאי ליצור קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך להתאים את המוצרים הטובים והמתאימים ביותר לטיפוח השיער שלך ושיפור המראה שלו.