×

צבע אפור לשיער - דוריאנה גריי

אנחנו כבר רגילים לכך שהשיער שלנו משמש שפן ניסיונות למכתיבי טרנדים מובילים. בלונד-חוף ים, גוונים, אומברה ועכשיו, גם צבע אפור לשיער. כן, שמעתן נכון, אם עדיין לא הכרתן את הטרנד הזה - בניגוד לאמהותינו, שמיהרו לצבוע כל שמץ ובדל שערה לבנה, צבע אפור לשיער הפך ללהיט החדש, והוא כובש ראש אחר ראש, בין אם בצבע ובין אם בצבע המחזיק מעמד מספר חפיפות. חנויות טיפוח כמו יופי פלוס, למשל, כבר מציעות מספר מוצרים שמסייעים לך לבצע את השינוי האופנתי הזה.

 

צבע אפור לשיער - מה הוא באמת אומר עליך?

אם היית שואלת את סבתך מה פירושו של שיער אפור, סביר להניח שהיית מקבלת את התשובה "זיקנה". אבל כיום, שיער אפור מצטרף לקשת הצבעים המובילה בראש הטרנדים האופנתיים בעולם, כשהוא משדר דווקא את ההיפך - נעורים, עדכניות, חדשניות, אופנתיות, ובעיקר - הצהרה אופנתית ייחודית משל עצמך. יחד עם זאת, משעשע לגלות, כי באותה חנות למוצרי טיפוח לשיער, ניתן למצוא את הצבע האפור לשיער המיועד לצעירות האופנתיות, ומדף לידו, את כל צבעי הקשת לשיער, המיועדים לנשים המבוגרות יותר, אשר בעזרתם, הן מסתירות את השיבה שזרקה בשערן.

 

ומה בנוגע לגברים?

עד לפני שנים לא רבות, פוליטיקאים צעירים (גברים, ברור), נהגו לצבוע את צדעיהם באפור, על מנת להשיג מראה בוגר, מכובד ורציני יותר שכונה "מלח ופלפל". כיום, כשהטרנד הוא לעשות מה שבראש שלך (תרתי משמע), סביר להניח שגברים צעירים כבר אינם מתאמצים לשוות לעצמם את המראה הבוגר והרציני יותר אלא הולכים על לוק שונה לגמרי, עדכני הרבה יותר.

בשורה התחתונה, צבע אפור לשיער הוא יופי של טרנד, שעתיד לבלות על ראשנו עד להפצעתו של הטרנד הסוחף הבא. זה לא "טוב" או "רע", לצבוע את השיער ואם זה מאפשר לך להצהיר על הייחודיות שלך, בין אם בצביעת פס או בצביעת ראש מלא, לכי על זה, פרגני לעצמך באפור, כי ממילא לכשתלביני, תצטרכי לצבוע את השיער בצבעים קצת פחות אופנתיים.

 

צבע אפור לשיער