צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משלוח חינם ברכישה מעל 350 ש"ח

מוס לשיער

סנן לפי:
טווח מחיר
סדר לפי מחיר

מוס לשיער - המפתח ללוק המושלם

 

מוס לשיער | יופי פלוסלנו, המתולתלות, קל מאד לשנוא את אחיותינו בעלות השיער המקלות החלק. למרות, שדי בטוח, שאם היינו שואלות אותן, ברור למדי, שכהרף עין הן היו מוכנות להחליף את השיער שלהן ברעמת התלתלים שלנו. אבל, בשביל שרעמת התלתלים תישאר "רעמה" ושהתלתלים אכן ייראו כאלה, אנחנו עובדות קשה למדי. אחד מתכשירי השיער היעילים ביותר שמסייעים לנו במלחמתנו בתלתלים הסוררים, הוא מוס לשיער. מוס לשיער איכותי, הנרכש בחנות מהימנה ומובילה, כמו יופי פלוס, לדוגמה, יכול להציל את השיער שלנו גם בימים קשים, אם נדע להשתמש בו נכון.

 

מהו מוס לשיער ואיך הוא מחולל את הקסם?

המוס לשיער הוא תכשיר עיצוב המבוסס על פולימרים המצפים את פני השערה בשכבה דקה ובכך, הם מעניקים לשיער נפח ומייצבים ומקבעים את המראה שלו. אם את מחפשת את הלוק הטבעי, תוכלי, לאחר שמרחת על השיער מוס והשיער התייבש לחלוטין, לסרק את שיערך באצבעותיך בקלילות ובעדינות, ובכך, לפתוח את התלתלים ולהקנות לשיער מראה טבעי, רך ועדין יותר. אמנם, מוס לשיער מתאים במיוחד לבעלות שיער מתולתל שרוצות להעניק לו נפח ולעצב אותו, אולם, כל מי ששערה דק והיא רוצה לתת לו נפח, ועדיין, לשמור על מראה טבעי וקליל, יכולה להשתמש בו. עבור בעלות שיער עבה או סבוך במיוחד, המוס איננו יעיל, מאחר והמוס מתקשה ליצור נפח בשיער כבד, כי הוא איננו מצליח "להרים" אותו ולהחזיק אותו במקום הרצוי.

 

איך משתמשים במוס לשיער?

כל אחת מעדיפה לעשות שימוש במוס לשיער בדרך אחרת: האחת, תמרח את המוס על שיערה כשהוא לח לאחר חפיפה ומיובש קלות באמצעות מגבת, האחרת, תמרח את המוס על שיערה כשהוא יבש לגמרי, השלישית, תסלסל איתו תלתל ספציפי (או כמה תלתלים בודדים) כדי ליצור את הלוק הייחודי המתאים לה. כך שאופן השימוש במוס ורמת הלחות ההתחלתית בשיער שעליו נמרח המוס נתונה לשיקול דעתך ולתוצאה הסופית אליה את רוצה להגיע. חשוב לציין, כי יש להקפיד להשתמש במוס באיכות טובה, על מנת למנוע פגיעה בשיער, במיוחד כאשר את מייבשת אותו במייבש שיער!