צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משלוח חינם ברכישה מעל 350 ש"ח

גלייז לשיער

סנן לפי:
טווח מחיר
סדר לפי מחיר

מתולתלת? יתכן כי גלייז לשיער הוא הפתרון ליום השיער הרע!

 

גלייז לשיער | יופי פלוסלא נעים להתעורר בבוקר כשהשיער שלך מתפרע לכל הכיוונים, ולא, זה, כנראה, לא בגלל שחגגת כל הלילה, אלא פשוט, יש לך שיער מתולתל, והבוקר, הוא פשוט החליט להתמרד יותר מהרגיל. גם אם את אוהבת את שערך המתולתל, ימים כאלה בהחלט יכולים לגרום לך לחשק לתפוס את מכונת התספורת הקרובה, ופשוט להיפטר ממנו, מכולו! אבל, חכי רגע, לפני שאת נוקטת בצעדים בלתי הפיכים (טוב, לפחות בלתי הפיכים לזמן-מה), תני לתכשיר גלייז לשיער צ'אנס לארגן לך את הראש (תרתי משמע). אחרי הכל, לגזור - תמיד תוכלי! גלייז לשיער הוא אחד התכשירים החדשים שתפס את מקומו בחנויות טיפוח גוף ושיער מובחרות, כמו יופי פלוס, למשל, כך שבהחלט יתכן שמדובר בישועה המגיע מכיוון בלתי צפוי.

 

מהו גלייז לשיער ובמה הוא שונה משאר התכשירים לשיער?

גלייז לשיער הוא סוג של ג'ל נוזלי, המהווה שילוב של קרם לשיער ומוס, דבר המאפשר לך ליהנות מיתרונותיו של כל אחד מהתכשירים, בלי צורך לערבב אותם בעצמך (כמו שכולנו עשינו עד כה). תוכלי למקסם את השימוש בגלייז על ידי הוספת סרום סיליקון, כשהמריחה על השיער מתבצעת, לרוב, לאחר חפיפה וייבוש מינימלי של השיער.

 

איך מורחים את הגלייז על השיער המתולתל?

ישנן מספר דרכי מריחה, כשכל אחת מהן עוזרת לך ליצור לוק שונה, כך שאין דרך אחת מומלצת. למשל, תוכלי למרוח כל תלתל בנפרד כאשר השיער לח, ואז, לתת לו להתייבש כך באופן טבעי, תוכלי למרוח את השיער לכל אורכו, מס"מ מהקרקפת ועד לקצות השיער, כשאחר מכן את מבצעת כיווץ לתלתלים לכיוון הקרקפת, או, שתוכלי לייבש את השיער קודם באמצעות מייבש, ואת הגלייז, למרוח כשראשך מוטה כלפי מטה (במקרים של שיער דליל או שיער חסר נפח). למעשה, יש מיליון דרכים שונות ליהנות מיתרונותיו של הגלייז על שיער מתולתל, ואת יודעת מה? גם אם השיער שלך איננו מתולתל-מתולתל, אלא גלי ונוטה להתפרע, תוכלי לארגן אותו במהירות, באמצעות כמה טפיחות גלייז עליו. אין יותר חשש מימי שיער רעים, עכשיו, את יודעת שתוכלי להביס אותם בעזרת הגלייז!