מאי וואי

מאי וואי | יופי פלוס מוצרי שיערחברת מוצרי השיער מאי וואי MY WAY  עומדת בסטנדרטים בינלאומיים. כל סדרות הטיפוח שלה פותחו על ידי מעצבי שיער מובילים ואינן מכילות חומרים העשויים להזיק לשיער או לקרקפת. מגוון מוצרים מקצועיים למעצבי שיער המבוססים על שמנים טבעיים בעלי תועלות מוכחות לטיפוח שיער בריא, חזק ומבריק. החברה מספקת פתרון לכל סוגי השיער ולכל בעיה אפשרית בשיער או בקרקפת.
 
בעלות השיער הארוך מכירות את הבעיה - את קמה בבוקר, וכלום לא מסתדר לך עם השיער. רגע, בעצם, גם בעלות השיער הבינוני והקצר מכירות את אותה הבעיה. היחידות שיש להן "פטור" מהקטסטרופה השעירה הזו הן בעלות השיער הקצוץ, אבל להן, יש, כמובן בעיות אחרות הנוגעות, אולי, לעור הקרקפת. כי מי שמטפחת את שיערה יודעת, שפעם במספר שנים, מופיעה סדרת מוצרי שיער חדשה ומבלגנת לכולנו את הראש ואת השיער. הפעם, הלהיט החם והחכם הוא סדרת מוצרי הטיפוח לשיער של מאי וואי, שכבשה את שוק מוצרי עיצוב וטיפוח השיער בסערה. מספרות, מעצבי שיער וגם אתרי קניות רציניים למוצרי טיפוח, כמו יופי פלוס, לדוגמה, גדשו את מדפיהם במוצרים המשובחים של מאי וואי, אשר עד מהרה הפכו למוצרים מובילים בתחום טיפוח השיער הישראלי.

 

האם הצלחתה של MY WAY הינה מגמה חולפת?

חברת MY WAY נוסדה בשנת 1998, ומאז, היא מקפידה לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים המחמירים ביותר בעולם, תוך שהיא משתמשת בחומרי גלם טהורים בקו הייצור שלה. ב- MY WAY מקפידים על כך שהמוצרים לא יכילו חומרים מזיקים לשיער כמו פארבנים, חומרים מהונדסים גנטית או מלחים.

מאחר ומוצרי הטיפוח של מאי וואי נותנים מענה כולל לכל בעיה אפשרית שעלולה להתעורר, לא נראה כי בקרוב נשות ישראל תסכמנה להיפרד מהחברה המוצלחת הזו. עד שהגיעה חברת טיפוח שעושה את הכל נכון וכמו שצריך, אין ספק שהמוצרים שלה כאן כדי להישאר, ככל שזה תלוי באלפי הלקוחות המרוצות שלה.