צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משלוח חינם ברכישה מעל 350 ש"ח

מאי וואי

מאי וואי | יופי פלוס מוצרי שיערחברת מוצרי השיער מאי וואי MY WAY  עומדת בסטנדרטים בינלאומיים. כל סדרות הטיפוח שלה פותחו על ידי מעצבי שיער מובילים ואינן מכילות חומרים העשויים להזיק לשיער או לקרקפת. מגוון מוצרים מקצועיים למעצבי שיער המבוססים על שמנים טבעיים בעלי תועלות מוכחות לטיפוח שיער בריא, חזק ומבריק. החברה מספקת פתרון לכל סוגי השיער ולכל בעיה אפשרית בשיער או בקרקפת.
 
בעלות השיער הארוך מכירות את הבעיה - את קמה בבוקר, וכלום לא מסתדר לך עם השיער. רגע, בעצם, גם בעלות השיער הבינוני והקצר מכירות את אותה הבעיה. היחידות שיש להן "פטור" מהקטסטרופה השעירה הזו הן בעלות השיער הקצוץ, אבל להן, יש, כמובן בעיות אחרות הנוגעות, אולי, לעור הקרקפת. כי מי שמטפחת את שיערה יודעת, שפעם במספר שנים, מופיעה סדרת מוצרי שיער חדשה ומבלגנת לכולנו את הראש ואת השיער. הפעם, הלהיט החם והחכם הוא סדרת מוצרי הטיפוח לשיער של מאי וואי, שכבשה את שוק מוצרי עיצוב וטיפוח השיער בסערה. מספרות, מעצבי שיער וגם אתרי קניות רציניים למוצרי טיפוח, כמו יופי פלוס, לדוגמה, גדשו את מדפיהם במוצרים המשובחים של מאי וואי, אשר עד מהרה הפכו למוצרים מובילים בתחום טיפוח השיער הישראלי.

 

האם הצלחתה של MY WAY הינה מגמה חולפת?

חברת MY WAY נוסדה בשנת 1998, ומאז, היא מקפידה לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים המחמירים ביותר בעולם, תוך שהיא משתמשת בחומרי גלם טהורים בקו הייצור שלה. ב- MY WAY מקפידים על כך שהמוצרים לא יכילו חומרים מזיקים לשיער כמו פארבנים, חומרים מהונדסים גנטית או מלחים.

מאחר ומוצרי הטיפוח של מאי וואי נותנים מענה כולל לכל בעיה אפשרית שעלולה להתעורר, לא נראה כי בקרוב נשות ישראל תסכמנה להיפרד מהחברה המוצלחת הזו. עד שהגיעה חברת טיפוח שעושה את הכל נכון וכמו שצריך, אין ספק שהמוצרים שלה כאן כדי להישאר, ככל שזה תלוי באלפי הלקוחות המרוצות שלה.

כבר כאשר נוסדה נחשבה מאי ווי לחברה פורצת דרך בתחומה. ניתן לייחס זאת לכך, שבניגוד לחברות מוצרי טיפוח השיער האחרות, מאי ווי לא התמקדה רק בסוג שיער זה או אחר או התיימרה לפתור בעיית עור או שיער ספציפית, אלא פרשה את מוצריה על רשת רחבה של סוגי שיער ואתגרים שמטרידים את כל מי שיש לה (או לו) שיער על ראשם. התחייבותה להקפדה על עמידה בסטנדרטים בינלאומיים שנחשבים למחמירים ביותר בעולם, בנוסף להקפדתה על שימוש אך ורק בחומרי גלם טהורים בקווי הייצור של מוצריה, הפכו אותה כבר אז ליוצאת דופן בתחום מוצרי הטיפוח לשיער. כיום, חנויות אונליין מובילות למוצרי טיפוח, כמו יופי פלוס, למשל, מקפידות להציע ללקוחותיהן מדגם נאה למדי של מוצרי החברה.

מה כל כך מיוחד במוצרי הטיפוח של מאי ווי?

נכון שאתם בטוחים שהמודעות לחומרים המצויים בתכשירי הטואלטיקה ועלולים להזיק לעור, לשיער (ובכלל לבריאותו של האדם המשתמש בתכשיר) הינה טרנד של השנים האחרונות? ובכן, הנה החדשות עבורכם - הרבה שנים לפני שכל חברות הטיפוח שלפו ממוצריהן את החומרים המזיקים (כדוגמת פארבנים, חומרים שהונדסו גנטית או מלחים), כבר ייצרה MAY WAY סדרות שלמות של תכשירים שלא הכילו את החומרים המזיקים הללו. אתם יכולים לקרוא לזה מזל, אתם יכולים לקרוא לזה תחזית נכונה לעתיד, אבל בשורה התחתונה, החברה הקדימה את זמנה, ובשנים רבות למדי.

ומה אם אני בכלל מטפלת בשיער שלי במספרה?

אם יש לך את הזמן (והכסף) לכך - אנחנו לגמרי מפרגנים. אבל, מרבית הנשים מסתפקות בביקור שבועי, חודשי, תקופתי או ביקור על פי הצורך במספרה, ובין הביקורים הללו הן מסתפקות בשמפו ובמרכך שיער שהן קונות בסופרמרקט. לא שיש לנו משהו נגד המוצרים העממיים האלה - הם זמינים ומחירים שווה לכל כיס, אבל, לפעמים, הם עלולים לגרום יותר נזק מתועלת, במיוחד כאשר הם מכילים את כל רשימת החומרים המזיקים שהזכרנו קודם. מאי ווי, בניגוד להם, מטפלת בשיער ומבריאה אותו, ולא רק מנקה אותו.