×

החלקה אורגנית – החלקת השיער באמצעות חומרים טבעיים

החלקת שיער היא חלום של נשים וגברים כאחד. עם זאת, אך טבעי הוא שמרבית הדרישה לביצוע החלקה אורגנית ובכלל, מגיעה מנשים. מרבית הגברים נוהגים לקצר ולספר את השיער שלהם, ולאו דווקא להאריך אותו.

ומבין אלה המאריכים את השיער, מעט מאד יפנו לביצוע החלקת שיער מכל סוג שהוא. מהי בעצם החלקת שיער? מה בין החלקת שיער לצמיתות לבין החלקת שיער זמנית? מהי החלקה אורגנית? היכן ניתן לבצע החלקת שיער איכותית ויעילה? כל התשובות בשורות להלן.


החלקת שיער – למי זה מתאים ומתי


החלקה אורגנית והחלקת שיער בכלל, נועדו למי שמעוניינות להחליק את השיער שלהן, באופן שלא תהיינה בו קצוות מתולתלות או בולטות. יש אומרים שאופנת החלקת השיער התחילה ביפן, שבה שיערן של הנשים הוא חלק בדרך כלל, ומי ששערה איננו חלק ממהרת להחליק אותו. האופנה הזאת הגיעה גם למדינות רבות אחרות, ובהן ישראל. ההחלקה מתאימה למרבית הנשים, כאשר הדבר היחיד ששונה הוא האופי והצורה של ההחלקה המבוצעת.


החלקה אורגנית וסוגי החלקת שיער אחרים


עם סוגי ההחלקה השונים לשיער ניתן למנות החלקה יפנית, החלקת קרטין או החלקת שיער אורגנית. ההחלקה היפנית כרוכה בהחדרת חומרים לשיער, הגורמים לשינויים כימיים המחליקים אותו. החלקה מהסוג הזה מחזיקה זמן ארוך, אך יש צורך לחזור עליה מעת לעת. החלקת קרטין הינה סוג נוסף של החלקה. כאן, החומרים אינם מוחדרים לשיער אלא עוטפים אותו, הופכים אותו לכבד וגורמים לו לצנוח ולהתיישר. החלקה מהסוג הזה איננה שורדת לאורך זמן, ויש לחזור עליה לעיתים קרובות יחסית. בשונה מאלה, החלקה אורגנית עושה שימוש בחומרים טבעיים, שאין להם השפעה שלילית כל סוג שהוא. עם זאת, ההחלקה האורגנית דורשת טיפולים ויש צורך לחזור עליה אחת למספר חודשים. 


אם יש לך עניין בביצוע החלקה אורגנית או החלקת שיער בכלל, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים של יופי פלוס יחזרו אליך בהקדם. הם ילמדו את הצרכים וההעדפות שלך ויתאימו עבורך את הטיפול היעיל ביותר עבורך, שיהפוך את השיער שלך לחלק ונעים למגע.
 

החלקה אורגנית