צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משלוח חינם ברכישה מעל 350 ש"ח

החלקה אורגנית – החלקת השיער באמצעות חומרים טבעיים

החלקת שיער היא חלום של נשים וגברים כאחד. עם זאת, אך טבעי הוא שמרבית הדרישה לביצוע החלקה אורגנית ובכלל, מגיעה מנשים. מרבית הגברים נוהגים לקצר ולספר את השיער שלהם, ולאו דווקא להאריך אותו.

החלקה אורגניתהחלקת שיער היא חלום של נשים וגברים כאחד. עם זאת, אך טבעי הוא שמרבית הדרישה לביצוע החלקה אורגנית ובכלל, מגיעה מנשים. מרבית הגברים נוהגים לקצר ולספר את השיער שלהם, ולאו דווקא להאריך אותו.

ומבין אלה המאריכים את השיער, מעט מאד יפנו לביצוע החלקת שיער מכל סוג שהוא. מהי בעצם החלקת שיער? מה בין החלקת שיער לצמיתות לבין החלקת שיער זמנית? מהי החלקה אורגנית? היכן ניתן לבצע החלקת שיער איכותית ויעילה? כל התשובות בשורות להלן.


החלקת שיער – למי זה מתאים ומתי


החלקה אורגנית והחלקת שיער בכלל, נועדו למי שמעוניינות להחליק את השיער שלהן, באופן שלא תהיינה בו קצוות מתולתלות או בולטות. יש אומרים שאופנת החלקת השיער התחילה ביפן, שבה שיערן של הנשים הוא חלק בדרך כלל, ומי ששערה איננו חלק ממהרת להחליק אותו. האופנה הזאת הגיעה גם למדינות רבות אחרות, ובהן ישראל. ההחלקה מתאימה למרבית הנשים, כאשר הדבר היחיד ששונה הוא האופי והצורה של ההחלקה המבוצעת.


החלקה אורגנית וסוגי החלקת שיער אחרים


עם סוגי ההחלקה השונים לשיער ניתן למנות החלקה יפנית, החלקת קרטין או החלקת שיער אורגנית. ההחלקה היפנית כרוכה בהחדרת חומרים לשיער, הגורמים לשינויים כימיים המחליקים אותו. החלקה מהסוג הזה מחזיקה זמן ארוך, אך יש צורך לחזור עליה מעת לעת. החלקת קרטין הינה סוג נוסף של החלקה. כאן, החומרים אינם מוחדרים לשיער אלא עוטפים אותו, הופכים אותו לכבד וגורמים לו לצנוח ולהתיישר. החלקה מהסוג הזה איננה שורדת לאורך זמן, ויש לחזור עליה לעיתים קרובות יחסית. בשונה מאלה, החלקה אורגנית עושה שימוש בחומרים טבעיים, שאין להם השפעה שלילית כל סוג שהוא. עם זאת, ההחלקה האורגנית דורשת טיפולים ויש צורך לחזור עליה אחת למספר חודשים. 


אם יש לך עניין בביצוע החלקה אורגנית או החלקת שיער בכלל, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים של יופי פלוס יחזרו אליך בהקדם. הם ילמדו את הצרכים וההעדפות שלך ויתאימו עבורך את הטיפול היעיל ביותר עבורך, שיהפוך את השיער שלך לחלק ונעים למגע.
 

החלקה אורגנית הינה שיטה טבעית ויעילה להחלקת שיער וזאת בחומרים אורגניים וידידותיים לגוף ולסביבה. המושג החלקה אורגנית הפך לשגור בפי רבים ונפוץ למדי, אולם לא כל החלקה הינה החלקה אורגנית ולכן חשוב לדעת את ההבדלים והמאפיינים של השיטה הייחודית והמתקדמת המספקת תוצאות מעולות לאורך זמן.


טיפול טבעי ויעיל לשיער חלק, מבריק ורך לאורך זמן


החלקה אורגנית מהווה טיפול שכיח ומבוקש למדי וניתן לבצעה במספרות השונות. השיטה מתבססת על שימוש בחומרים טבעיים המשפיעים על הקשרים הכימיים המצויים בשיער. תהליך ההחלקה כולל מריחה של חומר ההחלקה על השיער בלבד ולא על הקרקפת. החומרים הינם בעלי מאפיין חומצי עדין החודר לקשרים הכימיים בשערות ואינו מחייב שימוש בחומרים אגרסיביים ולעתים אף מזיקים. השלב השני הינו המתנה של כשעה עד להתקשרות חומרי ההחלקה בשיער. זמן ההמתנה משתנה בהתאם לסוג השיער ולאופיו וכן בהתאם לנוסחה בה נעשה שימוש בטיפול. לאחר ההמתנה מתבצעת שטיפה יסודית של השיער שלאחריה מייבשים את השיער בעזרת אמצעי ייבוש וחימום וזאת על מנת לקבע את השיער בקו ישר וחלק. תוצאות הטיפול הינן מראה שיער חלק, מבריק, בריא ורך והן נשמרות לאורך זמן.


החלקת קראטין או החלקה אורגנית?


לקוחות רבים המעוניינים לבצע החלקה, מתלבטים בין החלקת קראטין להחלקה אורגנית. ובכן קיים דמיון רב בין שתי השיטות, אך היתרון שבהחלקה ואורגנית הוא כי היא מחזיקה מעמד לפרק זמן ארוך יותר ויש צורך לחדשה רק לאחר צמיחת השיער. החלקת קראטין לעומת זאת פועלת בעיקר על החלק החיצוני של השערות ומשום כך יש לחדש אותה בכל כמה שבועות או חודשים. את ההחלקה האורגנית יש לבצע אך ורק במספרות המתמחות בתחום ולאחר מכן יש להקפיד על טיפוח נכון.


טיפוח שיער מקצועי


יופי פלוס הינה חברה מובילה המתמחה בתחום טיפוח השיער ומציעה מגוון טיפולים יעילים המשיגים תוצאות מעולות לאורך זמן: החלקות שיער, תוספות שיער, סלסול ועוד. אנו מקפידים לעשות שימש בחומרים ובכלים המתקדמים והאיכותיים ביותר בתחום טיפול השיער ובעזרת אנשי המקצוע המנוסים שלנו, תוכלו ליהנות מתוצאות מושלמות של מראה שיער בריא, מבריק וחלק לאורך זמן.
 

איך מבצעים שלב אחר שלב החלקה אורגנית 


רק מעט מאוד נשים התברכו בשיער שהוא באמת, אבל באמת, חלק ממש. מרבית הנשים, גם אם הן לא בדיוק בעלות תלתלים, היו רוצות להחליק את השיערות כדי ליהנות ממראה יותר זוהר. לכל הפחות, זה רצוי לפני אירועים מיוחדים, מסיבות וכדומה. הפעם נספר על השיטה המהפכנית שנקראת החלקה אורגנית. בעיקר, נסביר איך מבצעים את הפעולה הזאת, שלב אחר שלב כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. 


כמה מילים על החלקה אורגנית 


על מנת לבצע החלקה אורגנית יש צורך להצטייד בתכשיר מיוחד שמבצע את ההחלקה. מדובר על חומר השונה מזה שמבצע למשל החלקה יפנית. הוא פחות אגרסיבי מבחינת שבירת הקשרים שבין השיערות אבל צריך לדעת שיש לו סגולה חומצית. לאחר ההחלקה, הכל נראה חלק יותר, אך גם טבעי. בקרב חלק מהנשים (תלוי בצבע של השיערות) לאחר הטיפול הן הופכות למעט יותר בהירות. וחשוב גם לומר שהתכשיר לא מלווה בריחות לא נעימים. 
כל השלבים (אם רוצים לעבוד נכון ומסודר)
1.    שטיפת השיער, באמצעות מים קרירים. 
2.    ייבוש בצורה קלה, באמצעות מגבת. 
3.    משאירים לייבוש נוסף למספר דקות (אם זהו יום חם). אם שאריות המים לא מתאדות, ניתן לייבש במייבש (פן). 
4.    כעת את מורחת את החומר שיוצר את ההחלקה. 
5.    המתנה – יש לתת זמן לתכשיר לפעול. כלומר בשלב זה פשוט צריך להתאזר בסבלנות. חצי שעה עד שעה לכל הפחות (אלא אם כן, ההוראות על התכשיר קובעות אחרת). 
6.    שטיפת הראש בצורה קלה. אם קודם לכן מרגישים צריבה קלה (בגלל הפעולה של החומר), כעת את מרגישה יותר מאווררת. 
7.    שימוש במחליק לשיער – על מנת שהאפקט המקסימלי של הפעולה יישמר, עוברים על כל השיערות עם מחליק מקצועי. 
8.    אם הראש עדיין מעקצץ מעט, ניתן כעת לחפוף שנית. במידת הצורך, אפשר לייבש עם פן. 
בשלב זה רק נציין כי אם מבצעים נכון החלקה אורגנית, הרי שהתוצאות מחזיקות מעמד שבועות ארוכים ואף יותר. תכשירים לטיפוח השיער ושלל אביזרים, לרשותך אונליין בחברת יופי פלוס.