צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משלוח חינם ברכישה מעל 350 ש"ח

גלייז לשיער מתולתל ומסודר

בעלות שיער מתולתל וודאי יודעות שהשיער הוא עסק לא פשוט בכלל.

גלייז לשיערבעלות שיער מתולתל וודאי יודעות שהשיער הוא עסק לא פשוט בכלל. כדי לסדר את התלתלים צריך להשקיע זמן ומאמץ ולאחר שכבר הצלחנו לסדר אותם, המבחן האמיתי הוא לשמור על מראה מסודר ומעוצב לאורך כל היום. גלייז לשיער הוא אחד הפתרונות הנהדרים שהומצאו על מנת להתמודד עם שיער מתולתל והוא מתאים לכל מי שרוצה לשמור על מראה השיער שלה. גלייז לשיער מתולתל ומסודר הוא פתרון קל ופשוט שכל אחת יכולה להשיג.


מה זה גלייז לשיער


מי שיש לה שיער מתולתל צריכה להשקיע כדי שהשיער שלה יראה מסודר ומאורגן ולא יתבלגן לכל עבר. גם אם השקעת וסידרת את השיער, מאוד קשה לשמור על מראה השיער המסודר לאורך כל היום, כאשר אנו יוצאים החוצה לרוח, לגשם, ללחות או לחום. לצורך כך בדיוק הומצא תכשיר הגלייז לשיער. גלייז לשיער הוא תכשיר של ג'ל נוזלי שמכיל שילוב של קרם לשיער ומוס. כך, מאפשר התכשיר ליהנות מכל  הייתרונות שיש לתכשירים אלו בנפרד – אבל בתכשיר אחד.


איך משתמשים בגלייז לשיער


את תכשיר הגלייז לשיער ניתן למרוח על השיער במספר דרכים, אך בכולן מומלץ למרוח את התכשיר על שיער נקי ורטוב. דרך אחת היא למרוח את התכשיר על כל תלתל בנפרד ולתת להם להתייבש. דרך אחרת היא למרוח את התכשיר על השיער לכל אורכו, החל מס"מ אחד מהקרקפת ועל לקצוות. כל מריחה כזאת תיצור מראה מעט שונה. לבעלות שיער דליל ניתן לייבש את השיער לפני השימוש ואז למרוח את הגלייז לשיער כשהראש והשיער מוטים מטה – פעולה זו יוצרת נפח בשיער.


גלייז לשיער מתולתל ומסודר לאורך כל היום


תכשיר הגלייז לשיער יוצר מעין מעטפת קשיחה על השיער וקולע בתוכו את הלחות. כאשר השיער מתייבש הוא נשאר במראה רטוב. שכבת הגלייז מונעת ממזג האוויר שבחוץ לחדור לשיער ולהשפיע על המראה שלו וכך היא שומרת עליו מסודר ומעוצב לאורך כל היום. אם גם את מעוניינת בגלייז לשיער מתולתל ומסודר, את מוזמנת לבחור אחד מתכשירי הגלייז לשיער המובילים בשוק, אצלנו ביופי פלוס – החברה המובילה למוצרי שיער מקצועיים.